VIRTUVĖS INDAI


Viešbučių, restoranų ir kavinių virtuvėms kasdien reikia aptarnauti šimtus ar net tūkstančius lankytojų, pagaminti dvigubai ar trigubai tiek patiekalų ir visos gamybos metu išlaikyti vienodai aukštą patiekalų kokybę ir nepakitusią receptūrą. Šiems reikalavimams įvykdyti, neužtenka darbo vietos suteikti patyrusiam virtuvės šefui bei suburti vieningą it kumštis pagalbinių virtuvės darbuotojų komandą


Virtuvės indai ir įrankiai

    

Jau daugelį metų stengdamiesi aprūpinti svetingumo ir maitinimo paslaugas teikiančių verslų virtuves aukščiausios kokybės indais ir įrankiais, kartu dalinamės ir savo žiniomis apie tinkamą kepimo skardų ir formų, grotelių, keptuvių, puodų, prikaistuvių bei jų dangčių, metalinių gastronominių indų, samčių, žnyplių, mentelių, šaukštų, peilių ir kitų aksesuarų priežiūrą! Profesionalams ir ne tik skirti virtuvės indai, įrankiai ir aksesuarai tarnaus ilgai, jeigu jais bus tinkamai rūpinamasi, naudojami tik kokybiškiausios valymo ir plovimo priemonės.


Virtuvės indai internetu    


Žinome, jog visi viešbučių, restoranų ir kavinių klientų poreikiai bus patenkinti tik tuomet, jeigu jūsų virtuvėje karaliaus kūrybiškas kulinarinis mąstymas. Visgi, labiausiai patyrusių virtuvės šefų  užmojams išpildyti prireiks labai įvairių indų bei įrankių, mat visi jie turi skirtingą praktinę bei teorinę paskirtis. Ne paslaptis, jog kokybiški ir ilgaamžiai virtuvės indai gali kainuoti nemažus pinigus, kuriuos sau gali leisti tikrai ne kiekvienas verslas. Siekiame, kad vienodas sąlygas maitinimo ir svetingumo paslaugoms teikti turėtų tiek jau ilgus metus veikiančios įmonės, tiek maži šeimos verslai, tad savo klientams siūlome ne tik patvarius indus, bet ir nedideles jų kainas – pasirūpinti savo verslo sėkme ir apsipirkti internetu dar niekada nebuvo taip paprasta!

cart