Karšta Šalta įmonė susikūrusi 2011 metais ir dirbanti su gerai žinomais ir kokybe pasižyminčiais pasaulinio lygio prekių ženklais (Cambro, Ecolab, La Bottega, Boska, Pentole Agnelli ...). Jums siūlome ekonominės ir aukščiausios klasės produkciją, nes norime ne tik patenkinti, bet ir viršyti Jūsų lūkesčius suteikiant kokybę už prieinamą kainą.

Mūsų prekių kataloge didelę dalį sudaro produkcija susijusi su mityba: maisto ruošimo, serviravimo, jo sandėliavimo ar pervežimo indai. Maisto ruošimo indus siūlome iš italų kompanijos Pentole Agnelli katalogo, kadangi jie kuria itin ilgaamžiškas, puikios sudėties ir išskirtinio dizaino prekes. Taip pat prekiaujame olandų kompanijos Boska produkcija, kuri kuria įrankius ir indus pritaikytus būtent sūrio paruošimui ir originaliam jo patiekimui.

Lėkštės su paauksuotu krašteliu, vinis galinčios kalti taurės, marmuro didybe alsuojantys puodeliai ir kitokio išskirtinio dizaino ar turimų savybių indai mūsų asortimente iš visame pasaulyje žinomų prekinių ženklų katalogų ( Churchill, Ariane, Amefa...). O nemėgstantiems stiklinių indų arba kasdien susidurtiems su dūžiais, keliavimo sunkumais ar dirbantiems ypatingos saugos reikalaujančiose įstaigose, visada turime pasiūlyti aukščiausios kokybės plastiko Cambro gaminius: termo padėklus, stelažus ir daug kitų prekių.
Mes prisidedame ir palaikome aplinkosaugines idėjas, kurias skelbia pagrindinis mūsų chemija prekiaujantis partneris – Ecolab. Tai firma gigantė, rinkoje neturinti konkurentų ir kiekvienais metais jų apyvarta auga ir jau viršija 15 milijardų. Siūlome jų dezinfekavimo, valymo priemones, indaplovių dozatorius ir chemiją, restoranų higienos valymo priemones, kurios naudojamos pasitelkiant profesionalią dozavimo įrangą. 
Stengiamės, kad mūsų klientai išlaikytų tvarkingą ir sanitarines sąlygas atitinkančią darbo vietą, todėl visada pasiūlome ir kitokio tipo tvarką bei švarą palaikančias prekes: kibirai, šluostės ir šluotos, rankiniai šiukšlių rinkėjai ir t. t. 

Taip pat aprūpiname Grite profesionalios kokybės kategorijų (Super, Standart ir Economy) prekėmis. Super kategorija – tai aukščiausios kokybės popieriaus produktai, pagaminti iš 100 % celiuliozės, ypatingai balti ir minkšti. Standart kategorija – produktai gaminami iš rūšiuoto perdirbto plaušo. Minkšti, tvirti ir skirti užtikrinti higieną bei komfortą kiekvieną dieną. Economy kategorija – tai ekonomiški ir ekologiški, natūralios spalvos produktai, pagaminti iš perdirbto plaušo, puikiai tinka bazinių higienos poreikių tenkinimui. Iš Grite prekių asortimento siūlome muilus, tualetinį popierių, popierinius ir lapinius rankšluosčius, jų dėklus, valomąjį popierių ir daug kitos produkcijos.

Vien švara ir maistu tikrai neapsiribojame, juk norėdami  atskleisti tikrąjį save ir pilnai atsipalaiduoti kiekvieną dieną susiduriate su mados, įvairių kvapų ir potyrių pasauliu. Mes Jums siūlome išsirinkti savo mėgstamą kvapą iš daugybės siūlomų viešbučiams skirtų rinkinių paketų, kuriuos sudaro: šampūnai, dušo želės, muilai, kūno losjonai, chalatai, rankšluosčiai, šlepetės ir kiti įvairūs aksesuarai bei taip nepamiršti skirti laiko sau ir savo kūno puoselėjimui.  Juk kaip sakoma: „gražiame kūne – graži siela!”.

Ir čia tik pradžia, mes galime pasiūlyti dar daug daug prekių ir unikalių Jūsų vietos ir dizaino kūrimo sprendimų, jeigu Jums kokybė ir ilgalaikė partnerystė yra svarbiausi prioritetai, mes esame tie, kurių Jūs ieškote.

Aptarnaujamos kategorijos:

 • Viešbučiai
 • Kavinės/restoranai
 • Maisto pramonė
 • Švietimo įstaigos
 • Sveikatos įstaigos
 • Transporto pramonė
 • Prekybos centrai
 • Valymo pramonė
 • Biurai/ofisai
 • Muziejai
 • Privatūs asmenys
cart