Šio gaminio negalime nemylėti ir nenaudoti – popierius yra itin universali medžiaga, kurią per daugelį metų visuomenė sugebėjo pritaikyti net pačiose sudėtingiausiose situacijose. Kai vis daugiau mūsų gyvenimo sričių persikelia į elektroninę erdvę, kartu yra mažinami ir spausdinimui sunaudojamo popieriaus mastai. Visgi, vienos ypatingos popieriaus panaudojimo paskirties elektroniniai sprendimai ni


Popieriaus laikikliai    


Restoranuose, kavinėse, viešbučiuose, baruose ir kitose viešose erdvėse kur kasdien apsilanko šimtai žmonių, sudaryti reikiamas sąlygas rankoms plauti bei valyti yra privalu; nepriekaištingą rankų švarą palaikančių popierinių priemonių, servetėlių rastume tiek minėtų vietų tualetuose, tiek virtuvėse bei padėtas ant staliukų ar baro. Nepaisant to, jog visais atvejais būtų naudojamas tokios pačios sudėties popierius, tačiau tuos pačius sprendimus ne visuomet pavyks pritaikyti skirtingose vietose: ruloninis popierius neatrodys estetiškai padėtas ant nedidelio maitinimo salės stalelio, tualetinio popieriaus nenaudosi maisto gamybos procesuose, o rankų valymo popierius netiks paviršių valymui.


Rankų valymo popierius    


Taip pat ypatingai svarbu rankų sausinimui ir paviršių valymui naudojamą popierių vietos lankytojams, svečiams bei darbuotojams pateikti kuo patogesniais būdais. Dėl šios priežasties patariame naudoti specialius popieriaus laikymo prietaisus – mūsų siūlomi rankų, tualetinio, rankšluostinio bei virtuvinio popieriaus laikikliai leis be jokių sunkumų pasiekti ar pakeisti pasibaigusį popierių. Greitai suprasite, jog pastatomas ar sieninis, juodas ar baltas popieriaus laikiklis taps neatsiejamais švaros ir tvarkos jūsų versle simboliais.


Elektriniai rankų džiovintuvai

    

Ne veltui užsiminėme apie tai, jog technologiniai sprendimai nebūtinai sugebės pakeisti popieriaus naudojimą – didelius žmonių srautus aptarnaujančiose vietose rankšluostinis popierius lapeliais dažnai pakeičiamas rankų džiovintuvais. Elektriniai rankų džiovintuvai (dar vadinamas vėjelis) – tai dar vienas efektyvus rankų valymo ir sausinimo būdas, kurio metu nuo plaštakų pašalinamas ne tik vandens perteklius, bet ir po plovimo likusios bakterijos. Santykinai nedidele kaina pasižymintis rankų džiovintuvas leis jums sutaupyti, nes įsigijus šią prekę nereikės rūpintis nuolatiniu popieriaus atsargų papildymu.    


Suprantame, kokia svarbi yra ne tik paviršių, bet ir rankų švara, todėl mūsų siūlomus tiek popierinius, tiek ir elektrinius rankų ir paviršių valymo bei sausinimo sprendimus galite įsigyti geriausiomis rinkoje sąlygomis – čia jus džiugins ne tik prekių kaina, bet ir kokybė!

cart