Pirmasis įspūdis apie svetingumo bei maitinimo paslaugas teikiantį jūsų verslą sudaromas vos klientui įžengus pro lauko duris į patalpą. Pagal tai, kaip su lankytoju bendrauja restorano, viešbučio, kavinės ar baro personalas, ką simbolizuoja nebylioji jų kūno kalba, galima spręsti apie tai, ar atėjęs žmogus liks patenkintas sprendimu, savo uždirbtus pinigus palikti būtent jums. Nepaisant to, net p

Prekės 1 - 5 iš 5

Kodas: MC-BPBLOCK-TE

Kubo formos Securit medinis stovelis 7x8x8cm, tušinukui, banko kortelei, čekiui

23.21€

Kodas: MC-DBBP-BL

SECURIT knygutė sąskaitai su vieta monetoms 17,9x10x1,8cm, medinė, juodos sp.

20.79€

Kodas: MC-DBBP-GY

SECURIT knygutė sąskaitai su vieta monetoms 17,9x10x1,8cm, medinė, pilkos sp.

20.79€

Kodas: MC-CRBP-BL

SECURIT segtuvas sąskaitoms Classic 23x13x1 cm, juodas

12.05€

Kodas: MC-TRBP-BL

SECURIT segtuvas sąskaitoms Trendy 23x13x1 cm, juodos sp.

15.39€

Atsiskaitymo knygelės    


Pirmąsias sąskaitas klientams pradėta teikti kiek vėliau nei veikti pradėjo svetingumo ir maitinimo paslaugas teikiančios vietos – reikiama pinigų suma būdavo dar prieš užsisakant paduodama į aptarnaujančio žmogaus, barmeno ar padavėjos rankas. Bėgant metams ši tradicija kito, paprasto popieriaus lapelius, ant kurių būdavo užrašomi užsisakyti patiekalai bei gėrimai, ilgainiui pakeitė atverčiamos atsiskaitymo knygelės, tačiau jas patogiausia naudoti atsiskaitant banknotais. Net ir dabar neretai kur galime išvysti atneštą atsiskaitymo knygelę, o ją atvertus išvysti paslaugų čekį.


Dėžutės sąskaitai    


Nesiginčysime, sąskaitos knygutė iš tiesų yra vienas labiausiai pasaulyje paplitusių sąskaitos pateikimo būdų, tačiau išsiskirti iš minios norintys verslai yra pasiryžę imtis kiek kitokių priemonių. Savo norams išpildyti mūsų parduotuvėje jie gali rasti ir kubo formos medinę dėžutę sąskaitai, ir kiek kuklesnių ir vis dar knygelę primenančių sąskaitos dėklų, kuriuose itin patogu atsiskaityti monetomis, palikti dosnių arbatpinigių.

    

Esame šios srities profesionalai tad žinome, jog būtent detalėse slypi jūsų verslo sėkmės paslaptis. Ištikimiausiems mūsų klientams siūlome nepagailėti pinigų ir investuoti pirmąjį pelną į įmonės logotipu papuoštą dėžutę sąskaitai – tai lyg paskutinis ir pats tobuliausias potėpis didžio menininko drobėje! Galime garantuoti, jog net pirmą kartų jūsų restorane, kavinėje ar bare apsilankę žmonės dar ilgai atsimins, kaip atrodė ši unikali detalė!

cart