HIGIENOS PREKĖS


Visuomenėje vyrauja požiūris, jog viešbučių, restoranų ir kavinių bei maitinimo paslaugų sektoriuje svarbiausia yra geras maistas ir malonus aptarnavimas. Nors negalime ginčyti šių dviejų sudedamųjų dalių svarbos, tačiau prie sėkmingos HORECA sektoriaus verslų veiklos prisideda ir nepriekaištinga švara. Juk ne tik savininkų polėkis ir meilė maistui ar svetingumui lemia, ar atsidarys ir į populiaru


Kas yra higiena?

Neverta nerimauti, jeigu jums dar kyla klausimų apie tai, kas yra higiena, nes esame pasiruošę jums tai ne tik priminti, bet ir pasiūlyti pačius tinkamiausius būdus jai palaikyti. Higiena – tai sistema švarai palaikyti bei sveikatai apsaugoti, o higienos taisyklių bei patarimų laikymasis yra kiekvieno verslo dalimi. Tai būdas, kuris leidžia maitinimo ir apgyvendinimo paslaugas teikiančioms įmonėms užtikrinti saugų ir kokybišką minėtų paslaugų tiekimą. Visgi, šiems tikslams pasiekti reikalingi patikimi reikmenys ir aukščiausius standartus atitinkančios bei laiko patikrintos priemonės, jos ne tik padės greičiau ir sumaniau rūpintis patalpų bei paviršių švara, bet ir sutaupyti laiko – jūsų laiką taupome siūlydami įsigyti higienos prekes internetu!

 

Hgieninės prekės internetu

Dezinfekcinės priemonės, įvairių paviršių ir įrangos valikliai, vienkartinio naudojimo priemonės, valymo įrankiai bei prietaisai ir kiti švaros palaikymo reikmenys – mes siūlome juos visus! Tikime tuo, jog maksimalus tiek klientų, tiek ir verslo darbuotojų komfortas gali būti užtikrinamas naudojant aplinkai draugiškas buitinės chemijos priemones: ploviklius, nukalkintojus, nuriebalintojus ir t.t. Suprantame, kaip greitai ir ne laiku gali baigtis sklandžiam maitinimo ir svetingumo paslaugų užtikrinimui reikalinga buitinė chemija. Siūlome išvengti nereikalingų problemų ir buitinės chemijos prekes pirkti urmu – taip ne tik pigiau, bet ir patogiau!

 

Valikliai verslui

Būtina suprasti, jog kokybiškos ir saugios higienos užtikrinimo priemonės nėra tik brangi būtinybė – tai geras įmonės vardas bei nuolat sugrįžtantys klientai, kurie žino, jog atsakingai žiūrite ne tik į maistą, gėrimus ar nakvynę, bet ir į nepriekaištingą švarą!

cart