MAISTO LAIKYMAS IR TRANSPORTAVIMAS


Kiekvienoje viešbučio ar restorano, kavinės virtuvėje pluša profesionali šefų komanda, kuri rūpinasi ne tik pasakišku patiekalo skonio, bet ir akį patraukiančiu maisto patiekimu ant lėkštės. Virtuvės šefus galime pagrįstai laikyti maisto burtininkai, iš paprastų maisto produktų paruošiančiais įstabiausius skonių derinius: užkandžius, karštuosius patiekalus, sriubas, desertus ir daug kitų. Gali atr


Maisto laikymo indai

    

Nors gali atrodyti, jog maisto laikymo indai ir dėžutės nėra vieni labiausiai įtaką jau pagamintam patiekalui darančių veiksnių, tačiau nuomonė kaip mat pasikeistų sužinojus, jog ne pagal taisykles ir reikalavimus vykdomas maisto produktų laikymas gali sukelti itin didelių bėdų tiek virtuvės darbuotojas, tiek ir vietos vadovams. Atvirai, drėgmėje, per žemoje ar per aukštoje temperatūroje, nekokybiškose talpose laikomi maisto produktai genda keliskart greičiau, tad patvarūs bei funkcionalūs maisto laikymo ir transportavimo indeliai yra vieni reikalingiausių kiekvienos virtuvės atributų.

    

Įvairių dydžių, formų, talpumo indeliai atras savo vietą ir jūsų virtuvėje, o teisingas maisto produktų transportavimas leis išskirtiniais skoniais džiaugtis ir kiek toliau už restorano ar kavinės ribų. Jūsų turimus maisto indelius papildys užsukami metaliniai dangteliai ar užspaudžiami dangčiai su rankenomis, padėsiantys sklandžiau ir greičiau aptarnauti klientus, vykdyti patalpų ir paviršių valymo darbus.


Maisto produktų transportavimas

    

Niekas nesiginčys, jog profesionalios maisto transportavimo priemonės bei kokybiški, įspūdingo dizaino indai sustiprina patiekalų valgymo įspūdžius bei neretai išgelbsti kiek neskanią situaciją. Štai pavyzdys, stiklinis vandens ąsotis su dangteliu išlaikys tinkamiausią įvairių gėrimų temperatūrą, leis suprasti, kada reikia papildyti indą. Maisto vežimėliai aptarnavimui užtikrins sklandesnį ir greitesnį išalkusių lankytojų aptarnavimą, padės greičiau nuo stalo nuimti tuščius indus ir patiekti dar įspūdingesnius patiekalus!

   

Kasdienėje savo veikloje vadovaujamės mintimi, jog geriausių rezultatų pasiekiama dirbant drauge su šios srities profesionalais – leiskite mums padėti jums ir jau šiandien išsirinkite bei užsisakyti reikalingus maisto laikymo ir transportavimo indus iš mūsų internetinės parduotuvės!

cart