Viešbučiai traukia klientus galimybe pabėgti nuo kasdienybės ir pailsėti ištaigingoje aplinkoje. Dažnas viešbutis tampa meilės sau centru ir yra neįsivaizduojamas be baseino, Spa ar pirties procedūrų. Siekiame padėti Jūsų verslui užtikrinti kokybišką klientų fizinį ir dvasinį poilsį. Mažiausios smulkmenos, kaip skaniai kvepiantis šampūnas ar glotnumo kūnui suteikiantis losjonas garantuoja teigiamu

Prekės 1 - 2 iš 2
Pristatymas per 14d. Šlepetės 3mm (atviros), dėžėje - 200 vnt.

Kodas: UNIC8

Šlepetės 3mm (atviros), dėžėje - 200 vnt.

0.71€

Kodas: UNIC11

Šlepetės 6mm (atviros) 200 vnt.

1.91€

Neperšlampami chalatai

    

Keliautojas dažnai susiduria su perkrauto ir sunkiai panešamo lagamino problema. Besiruošiant vandens procedūroms jį dar labiau apsunkina mintis, kad į sunkiai užsisegantį lagaminą  reikia sutalpinti ir chalatą. Daugelį keliautojų nuramintų faktas, kad užsakytame kambario numeryje kabės tiek vyriški, tiek moteriški chalatai, skirti Spa procedūroms. Taip svečias į lagaminą galės susikrauti tik būtiniausius daiktus, o visomis kitomis smulkmenomis pasirūpins paslaugus viešbučio personalas.


Vienkartiniai chalatai    


Kaip ir bet kokiu kitokiu drabužiu, mažo keliautojo neaprengsi ilgu vyrišku chalatu ir atvirkščiai, todel reikia pasirūpinti įvairių dydžių chalatais moterims, vyrams ir vaikams. Vienkartiniai chalatai itin tinkami viešbučio svečių spa procedūroms – purvo vonioms, masažams, įvyniojimams, viso kūno šveitimams. Kiekvienas viešbutis nori užtikrinti nepriekaištingą švarą ir higieną svečiams, todėl vienkartiniai chalatai – patikimas sprendimas. Svarbu nepamiršti ir įmonės veido – personalo darbuotojų. Neperšlampami chalatai – puikus pasirinkimas procedūras atliekantiems darbuotojams, kurie savo kasdieniame darbe nuolat susiduria su vandeniu ir kitais lakiais produktais. Neperšlampančius chalatus nesunku valyti, todėl jie yra ilgaamžiai.


Balti chalatai internetu    


Balta spalva asocijuojasi su švara, šviesa ir grynumu. Estetišką viešbučio ir jo personalo įvaizdį padės sukurti būtent ši spalva. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite tai, ko Jums reikia: minkšti, trumpi ir ilgi balti chalatai, skirti kiekvienam svečiui garantuos malonią kliento patirtį. Medvilnės pluošto audinys maloniai apsups klientą po Spa procedūrų ir suteiks jam išsvajotą jaukumą. Chalatai nesukels nepageidaujamų odos bėrimų, juk jie tikrai nepageidaujami atostogų metu.


Chalatai pigiau    


Rūpinamės, kad apsipirkimai verslui jums nesukeltų galvos skausmo, o taptu malonia patirtimi. Įsigydami prekes internetu sutaupysite ne tik savo brangų laiką, bet ir pinigus. Juk tai vieša paslaptis – internete viskas pigiau. Daugumai tekstilės prekių mūsų parduotuvėje suteikiama akcija.

cart