MENIU SPRENDIMAI


Pirmasis įspūdis gelbėja ne tik pasimatyme su kitam patinkančiu žmogumi – pažintį su maisto paslaugas teikiančiomis įmonėmis bei jų pasiūlymais pradeda būtent informacinis stendas arba prie įėjimo pastatytas meniu. Išskirtinis informacinis stovelis dar labiau nei skanus turinys jame gali lemti tai, ar klientas susidomėjęs užeis pas jus pavalgyti, o vėliau su savo draugais dalinsis pozityviomis pat


Meniu valgiaraščiai    


Užteks naudoti pigius įrišamus meniu, kurių nei vieno lankytojo rankose neatrodys patraukliai. Pakelkite savo maitinimo įstaigą ir aptarnavimą į aukštesnį lygį – mūsų asortimente jūsų laukia itin ir prabangiai atrodantis valgiaraštis. Varžantis dėl dėmesio, ištikimiausiems savo klientams rekomenduojame turėti ne tik įprastą valgiaraštį. Profesionaliai atrodantis šventinis meniu sužavės netik lojalius jūsų klientus – žinome, kad nėra nieko veiksmingiau nei stebinti vis sugrįžtančius lankytojus bei pritraukti naujus. Atnaujinkite šventinį meniu per Kalėdas, Velykas ar įstaigos gimtadienį! Jūsų patogumui taip pat siūlome užtvaros stulpelius, kurie padės reguliuoti lankytojų srautus ar ypač pasitarnaus sklandžiam naktinių klubų darbui užtikrinti. 


Informaciniai stendai    


Tiekiame stilingas lentas, kurias galėsite derinti prie jūsų maitinimo įstaigos koncepcijos – visus lankytojus sužavės mėsainio, arbatinuko ar lėkštės formos juoda kreidinė lenta. Iš plataus prekių asortimento galėsite rinktis ne tik įvairias lentas, bet ir joms reikalingus kreidinės lentos dažus - kreidai mūsų internetinėje parduotuvėje taikoma ypač gera kaina. Pastarųjų pasirinkimas leis derinti meniu spalvas prie jūsų pasirinkto logotipo, tad niekada neprašausite pro šalį. Negana to, kreidinių lentų mobilumas bei funkcionalumas leis atsinaujinti ne tik pagal metų laikus, bet ir vos panorėjus! Viskas, ko gali reikėti geram maitinimo įstaigos darbo ir aptarnavimo organizavimui, dabar pasiekiama vienu piršto paspaudimu – kam laukti?


    Galime garantuoti, jog pasirinkę mūsų tiekiamas priemones galėsite ilgai džiaugtis nepriekaištingu dizainu ir paslaugų tiekimo organizavimu tiek įmonės viduje, tiek ir lauke. Rūpintis svetingumo ir maitinimo verslais dar niekada nebuvo taip paprasta!

cart