Ar galima prekes pamatyti gyvai? Pavyzdžiui, indus, stalo įrankius, taures?

Taip, mes turime indų ekspozicijos salę adresu P. Lukšio g. 15, LT-09132 Vilnius. Norint apžiūrėti indus ar pasikonsultuoti, galite atvykti į mūsų ekspoziciją. Labai rekomenduojame vizitą suderinti iš anksto arba pranešti, kad atvykstate tel. nr. +370 666 82666.

Ar porcelianiniai indai turi garantiją?

Visas porcelianas dūžta – tai neišvengiama, todėl garantijos jiems duoti negalime. Tačiau dauguma mūsų siūlomų porcelianinių indų turi 5 metų garantiją nuo kraštelių atskilimo.

Ar galima uždėti savo logotipą ant padėklų ar lėkščių?

Taip, galima. Norint sužinoti daugiau informacijos apie kainą, minimalų užsakymo kiekį ir kitas galimybes  – kreipkitės į mūsų administraciją.

Ar galima gauti popieriaus laikiklius ir/ar chemijos dozatorius nemokamai?

Taip, mūsų įmonė ne tik parduoda chemijos ir popierius produktus, tačiau tiekia servisą. T. y. pasirašant sutartį su mumis, suteikiame/sumontuojame ir prižiūrime popieriaus ar/ir chemijos dozatorius nemokamai, atliekame personalo apmokymus, rūpinamės plovimo ir naudojimo kokybe. Pasirašant sutartį su mumis, reikalaujame chemiją ar/ir popierių pirkti iš mūsų. Daugiau informacijos apie sąlygas, sutartis, servisą galite sužinoti el. p. info@karstasalta.lt arba telefonu +370 666 28666.

Kokie dokumentai iš chemijos priemonių tiekėjo papildomai turi būti pateikti klientui?

Saugos duomenų lapai (SDL), Biocido autorizacijos liudijimai, naudojimosi instrukcijos, priemonės kokybės užtikrinimo sertifikatai (jeigu pageidauja klientas).

Kas yra Saugos duomenų lapas (SDL)? Kas jame nurodyta?

Saugos duomenų lapas – tai nustatyto turinio dokumentas (sudarytas iš 16 skirsnių) apie cheminę medžiagą ar preparatą, suteikiantis profesionaliems naudotojams visą informaciją, reikalingą siekiant užtikrinti darbuotojų saugą ir sveikatą.

Kas yra REACH reglamentas? Kuo jis svarbus?

Santrumpa REACH reiškia cheminių medžiagų: registraciją - Registration; įvertinimą - Evaluation; autorizaciją - Authorisation; apribojimus Restriction of Chemicals. REACH reglamentas taikomas visoms cheminėms medžiagoms – ir naudojamoms pramoniniams procesams, ir kasdieniame gyvenime.
REACH reglamento tikslas užtikrinti aukštą žmonių sveikatos ir aplinkos apsaugos lygį, taip pat laisvą cheminių medžiagų — atskirų ir esančių preparatų ar gaminių sudėtyje — judėjimą, tuo pačiu didinant konkurencingumą ir skatinant inovacijas.
Nuoroda: Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (EB) Nr. 1907/2006 dėl cheminių medžiagų registracijos, įvertinimo, autorizacijos ir apribojimų (REACH). (Konsoliduota 2017 m. liepos 04 d. versija)

Kas yra CLP reglamentas? Kuo jis svarbus?

Santrumpa CLP reiškia cheminių medžiagų: klasifikaciją - Classification; ženlinimą - Labelling; pakavimą - Packaging. CLP – tai Reglamentas (EB) Nr. 1272/2008, reglamentuojantis cheminių medžiagų ir mišinių klasifikavimą, ženklinimą ir pakavimą. Jis įsigaliojo 2009 m. sausio 20 d. ir taikomas visoje Europos Sąjungoje.

Ekologiškos chemijos priemonės. Kaip jos žymimos?

Ekologiškumas yra vis dažniau vartojama sąvoka šiandienos pasaulyje. Chemijos priemonės taip pat gali būti ekologiškos, priklausomai nuo savo sudėties. Ekologiškos chemijos priemonės savo sudėtyje turi gamtai nekenksmingų, lengvai suyrančių (beveik 99 %) komponentų, jų pakuotės taip pat gaminamos iš greitai suyrančių, perdirbamų žaliavų – taigi gamtai, naudojant šias priemones, padaroma minimali žala.
Ekologiški gaminiai pasaulyje yra atitinkamai ženklinami. Patikimiausias tas ženklinimas, kurį atlieka nepriklausomos organizacijos. Lietuvoje dažniausiai randama ekologiškų chemijos priemonių, paženklintų Europos Sąjungos ekoženklu (ES gėlė), Šiaurės šalių gulbe, vokiečių Mėlynuoju angelu, prancūzų ECOCERT ar italų ICEA.

cart