VIEŠBUČIŲ AKSESUARAIViešbučių įranga    


Neretai skrydžiai ir kelionės į svečias šalis sujaukia keliautojų miego ritmą ir dienos rėžimą. Jiems tenka miegoti dienos metu – pro langą spiginant kaitriai saulei. Viešbučių verslui pravartu pasirūpinti kokybiškomis ir tankiomis langų užuolaidomis, kurios ir šviesiausią dieną paverstu į tamsią naktį. Saldžiam poilsiui užtikrinti pravers ir akių raištis, skirtas miegojimui.


Prekės viešbučiams    


Viešbučių verslas neapsiriboja tik kokybišku klientų poilsiu. Itin svarbi ir kita viešbučiuose sutinkama įranga, jos profesionalumas, funkcionalumas ir ilgaamžiškumas - visa tai kuria bendrą įmonės įvaizdį. Greitai lūžtančios plastmasinės drabužių pakabos nepadės kurti tvaraus verslo, todėl siūlome rinktis patvarias ir ilgaamžes medines pakabas, skirtas drabužiams. Viskas, kas sutinkama viešbučio numeryje turėtų padėti klientui kurti gražius prisiminimus apie jį supusią aplinką. Šaltus gėrimus puikiai atvėsins kambario numeryje įrengtas nuosavas mini baras, o plaukų džiovintuvas padės sukurti norimą atvaizdą veidrodyje skubant į vakarienę mieste.


Šampūnai ir dušo želė

   

Nors esminiai kambario baldai palieka didžiausią įspūdį klientui ir dažnai atsispindi jo rekomendacijose, vertėtų pasirūpinti, kad svečiams nepritrūktų ir asmeninės higienos priemonių. Klientai kambario numeryje tikisi rasti bent jau dušo želę ar muilą, taip pat būtini ir plaukus puoselėjantys šampūnai. Pilnavertiškai pasirūpinti higiena padės dantų šepetėlis – dažnas svečias pamiršta jį pasiimti į kelionę, o kūno losjonai ir kremai pamaitins išvargusią odą ir suteiks jai švelnumo, lyg ką tik išėjus iš Spa procedūros.

   

Žinome, kad apsipirkinėjimas sukelia daug rūpesčių, todėl galimybė prekių krepšelį susikrauti neišeinant iš namų, taip sutaupant daug brangaus laiko – mūsų dovana Jums. Elektroninėje parduotuvėje rasite būtiniausias prekes viešbučiams: nuo akių raiščio miegojimui iki stovų svečių lagaminams.

cart