Plastikiniai indai

Itin judriose viešbučių, restoranų ar kavinių virtuvėse naudoti stiklo ar keramikos gaminius yra iš tiesų pavojinga – ant kietos grindų dangos nukritę indai kaip mat sudūžta į pačius smulkiausius ir aštriausius šipulius. Sudėtingas šių medžiagų šukių valymas yra vienas pavojingiausių valymo procesų – jeigu nebus naudojamos specialios priemonės, šepečiai, šluotelės ar semtuvėliai, aštrios šukių briaunos gali akimirksniu įpjauti odą ir garantuoti jums kelionę į artimiausią gydymo įstaigą. Vienas patogiausių ir paprasčiausių šios problemos sprendimo būdų – tai plastikiniai ir metaliniai virtuvės indai, įvairių dydžių dubenys, indeliai ir kt.

Numatyta

  • Pavadinimas (A - Ž)
  • Pavadinimas (Ž - A)
  • Kaina (Žema > Aukšta)
  • Kaina (Aukšta > Žema)
Prekės 1 - 16 iš 114

Plastikiniai indeliai su dangteliu

    

Mes puikiai suprantame į kokybiškiausių indų paieškas išsileidusių vietos šeimininkų viltis – jie trokšta patvarių indų, kurių kaina būtų tokia pat patraukli, kaip ir indų išvaizda. Drąsiai sakome, jog jiems velniškai pasisekė – užsukus į mūsų internetinę parduotuvę jūsų lauks įvairūs plastikiniai indeliai maistui, desertams, biriems produktams, prieskoniams, uogoms – ypač braškėms – bei medui laikyti! Užsukami plastikiniai indai bei indeliai su užspaudžiamu dangteliu išsaugos maisto produktų ar jau paruoštų patiekalų šviežumą, neleis veistis kenkėjams ir atsirasti pelėsiui. Itin sandarūs hermetiniai indai taip pat tinka skysčiams laikyti – vandeniui, sultiniui, pienui, padažams ir kt. Skamba per daug gerai, jog būtų tiesą? Pastarąjį teiginį mes patikrinome – visų mūsų parduodamų indų dangteliai išties nepraleidžia vandens!


Dubenys    


Esame tikri, jog jau įtikinome jus plastikinių indelių naudojimo privalumais, tačiau kitu dažniausiai profesionalioje virtuvėje naudojamu įrankiu tampa būtent apvalus dubuo. Iš įvairių medžiagų pagamintas, plastikinis ar metalinis dubuo beveik kasdien naudojamas salotoms gaminti, įvairių kepinių tešlai maišyti ar maisto produktams marinuoti. Štai medinis dubuo yra tinkamiausias laikyti vaisiams, o termo dubuo su dangčiu gali valandų valandas išlaikyti jūsų paruoštą maistą ar ingredientus optimaliausios temperatūros!

   

Kiekvienas mūsų prekėmis besidžiaugiantis ir sėkmingai jas naudojantis verslas – viešbutis, restoranas, kavinė ar baras – yra vertas aukščiausio žvaigždučių įvertinimo bei įspūdingų klientų srautų – išbandykite mūsų siūlomas prekes, įrangą bei priemones jau šiandien!