Virtuvės aksesuarai

Užsukus į bet kurio viešbučio, restorano ar kavinės virtuvę pamatytume itin didelį kiekį skirtingų, tačiau kasdien naudojamų virtuvės indų bei įrankių. Keptuvės, puodai, skardos, prikaistuviai bei kepimo formos, daržovių ir mėsos troškintuvai, žnyplės, žirklės, samčiai ir dar daug kitų įrankių, be kurių maisto gamybos procesas nebūtų sklandus, nuo to nukentėtų patiekalų kokybė ir, žinoma, geras verslo vardas. Nesvarbu, jog savo namų virtuvėse nenaudojame tiek daug indų ir įrankių, tačiau restoranams ir kavinėms norint užtikrinti kiekvieno kliento poreikių išpildymą, išvardinti indai yra nepamainomi.

Numatyta

  • Pavadinimas (A - Ž)
  • Pavadinimas (Ž - A)
  • Kaina (Žema > Aukšta)
  • Kaina (Aukšta > Žema)
Prekės 1 - 11 iš 11

Pjaustymo lentelės restoranams

    

Kiek mažiau mūsų dėmesio, gaila, bet nepagrįstai atitenka, kitiems virtuvės inventoriaus daiktams: ąsotėliams pienui šildyti, kepimo žiedams ir kilimėliams, balionėliams grietinėlės plakimui, konditeriniams antgaliams, ar salotų džiovyklėms. Dažnai pakankamų liaupsių nesulaukia ir maisto termometrai, kuriuos naudoja net pačių profesionaliausių virtuvių šeimininkai ir talentingiausi šefai visame pasaulyje. Maistinis termometras yra saugus naudoti orkaitėse bei kituose kepimo įrenginiuose, kur pasiekiama įspūdinga oro temperatūra, tad galite nesibaiminti, jog pagal paskirtį naudojamas termometras vieną dieną suges, o dar blogiau – išsilydys jo vidaus komponentai. Termometrai maistui yra tokie pat svarbūs kaip ir, pavyzdžiui, asmeninė virtuvės darbuotojų higiena – jie leidžia reguliuoti ir palaikyti optimaliausią kepamo ar verdamo maisto temperatūrą, jį saugiai paruošti ir patiekti svečiams.


Pjaustymo lentelių rinkinys 

   

Nenuostabu, jog viena populiariausių prekių mūsų parduotuvėje yra medinės bei silikoninės pjaustymo lentelės – jų naudojimas leidžia apsaugoti ne tik brangius virtuvės įrangos paviršius, bet ir jūsų sveikatą! Ištikimiausiems mūsų klientams patariame iš anksto įsigyti būtent restoranams skirtus pjaustymo lentelių rinkinius – ryškių spalvų pjaustymo lentelės leidžia nesuklysti ir nepradėti pjaustyti daržovių ant tų paviršių, ant kurių buvo ką tik pjaustyti žalios mėsos produktai. Ryškiaspalvis pjaustymo lentelių rinkinys su stovu sumažina lankytojų riziką apsinuodyti maistu, užkerta kelią nevaldomam bakterijų plitimui!

   

Nesvarbu, ar jūsų virtuvėje bus naudojamos medinės, ar plastikinės pjaustymo lentelės – mūsų internetinėje parduotuvėje esančios prekės yra vienodai kokybiškos, patvarios bei pasižymi itin draugiškomis kainomis!