Samčiai, žnyplės, mentelės, šaukštai, peiliai

Išgirdus triukšmą, visuomenėje populiaru sakyti, jog taip skamba daužomi samčiai ar kiti virtuvėje randami įrankiai, tačiau mes manome, jog daiktus reikia naudoti pagal tikrąją jų paskirtį bei tausoti. Tinkamai prižiūrimi, reguliariai nuvalomi ir blizginami virtuvės įrankiai jums tarnaus ne vienerius metus ar net dešimtmečius, tačiau tam įtaką daro ir pasirinktas gamintojas. Džiaugiamės bendradarbiaudami su garsiausiais HORECA prekės ženklų atstovais bei patvariausių ir patikimiausių virtuvės indų bei įrankių gamintojais – siekiame, kad šį džiugesį jaustumėte ir jūs bei visi virtuvėje plušantys darbuotojai. Vadovaujamės mintimi, jog maisto gaminimas yra savotiška šventė, tad naudodami profesionalius indus bei įrankius šį jausmą tik dar labiau sustiprinsite!

Tiekėjas

  • Agnelli

Ilgis

  • 16 cm
  • 26 cm

Medžiaga

  • Nerūdijantis plienas

Numatyta

  • Pavadinimas (A - Ž)
  • Pavadinimas (Ž - A)
  • Kaina (Žema > Aukšta)
  • Kaina (Aukšta > Žema)
Prekės 1 - 16 iš 124

Samčių rinkiniai

    

Leiskite mums pasirūpinti jų verslo – viešbučio, restorano, kavinės ar baro – sėkme! Padarykite paslaugą patys sau ir dar šiandien užsisakykite būtiniausius maisto gaminimo atributus jūsų virtuvei. Mūsų parduotuvėje jūsų laukia ne tik individualiai parduodami uždari bei samčiai su skylėmis, tačiau ir jų rinkiniai – profesionalių virtuvės šefų mėgstamas samčių rinkinys akimirksniu papuoš bet kurią virtuvę.


Žnyplės maistui    


Mes tikime šviesia jūsų verslo ateitimi, tad siūlome jums įsigyti tik pačius kokybiškiausius sprendimus – žnyples maistui, menteles, šaukštus, sietus, laikiklius ir šefo peilius. Patogaus dizaino funkciniai indai bei įrankiai užtikrins sklandesnį maisto ruošimo procesą, tad paruoštas patiekalas greičiau pasieks išalkusį restorano, baro bei kavinės lankytoją.


Ledų šaukštai    


Ne paslaptis, jog klientas užsuka į jūsų vadovaujamą įmonę vedinas alkio ar troškulio. Itin svarbu nuolat pildyti ne tik turimas maisto produktų atsargas, bet pasirūpinti išskirtiniais maisto ruošimo įrankiais, kurie leis profesionaliai išpildyti net ir keisčiausias klientų skonio užgaidas. Štai, pavyzdžiui, ne tik vasaros laikotarpiu, o kiekvieną metų dieną jums pravers virtuvės stalo įrankių stalčiuje laikomi patikimi ledų šaukštai, kurie leis suformuoti idealiai apvalius šio skanėsto rutuliukus, pamatuoti porcijų dydį.

    

Tikime, jog teigiamas klientų patirtis lemia pačios mažiausios detalės, ką jau bekalbėti apie didesnius maisto gaminime naudojamus įrankius – visa tai ir dar daugiau rasite mūsų internetinėje parduotuvėje. Apsipirkite internetu – nuo mūsų sandėlio iki jūsų virtuvės durų vos vienas mygtuko paspaudimas!