Viešbučių kosmetika ir priedai

Svečias, atvykęs į viešbutį, tikisi iš jo išsivežti geriausius potyrius ir prisiminimus. Jam svarbi jauki kambario aplinka, kokybiškas poilsis, skanus maistas bei malonus personalo aptarnavimas – visa tai kuria nepriekaištingą įmonės įvaizdį. Gera kliento patirtis atsispindės jo rekomendacijose artimiesiems ir draugams, skatins juos apsilankyti, todėl kiekviena detalė, sutinkama viešbutyje turi būti kruopščiai apgalvota.


Akių raiščiai miegojimui   


Daugelis viešbučių įsikuria itin judriose miesto gatvėse. Tai privalumas norintiems greitai pasiekti objektus, įsikūrusius miesto centre, o turistams - galimybė sutaupyti transporto kaina. Tačiau judrios gatvės nepadeda užtikrinti kokybiško svečių poilsio – jiems sunku užmigti dėl nuolatinio automobilių triukšmo ir miesto šurmulio. O kur dar ilgos trukmės varginantys lėktuvų skrydžiai. Dažnas keliautojas, per dieną sukoręs keliasdešimt kilometrų, ilsėtis nori vakarinei saulei nenusileidus ir jai dar spiginant pro kambario langą. Tokiomis akimirkomis viešbučio klientus džiugins ne tik akių raištis miegojimui, bet ir ausų kamštukai nuo triukšmo, palikti ant šalia lovos esančios spintelės krašto.


Šampūnai ir dušo želė    


Nuolat skubantiems, užmaršiems keliautojams yra malonu, kai svarbiausiomis higienos priemonėmis už juos pasirūpina viešbučio personalas. Bent kelių rūšių šampūnai, dušo želė bei muilas yra privalomi kiekvieno kambario numerio atributai. Galimybė į lėktuvo rankinį bagažą įsinešti tik 100 ml talpos produktus apsunkina daugumos keleivių mintis. Neretai didesnės talpos kosmetikos rinkiniai priverstinai paliekami namuose. Mažos smulkmenos, randamos kambario numeryje, kaip ausų krapštukai, dušo kepuraitė, ausų kištukai ar plaukų šukos sukuria rūpestingos įmonės įvaizdį, kuri padeda klientui net ir už tūkstančio kilometrų pasijusti kaip namuose. Sakoma, kad batai daug pasako apie patį žmogų – todėl batų kempinėlė ir tepalas padės jūsų klientui kibti į naujos dienos darbus užtikrintam ir pasitikinčiam savimi.


Kosmetikos rinkiniai    


Nežinomos kilmės bėrimai, atsiradę pasinaudojus prastos sudėties kosmetikos priemonėmis, gali sugadinti pakilią kelionių nuotaiką. Mūsų elektroninėje parduotuvėje randamos higienos ir kosmetikos prekės patiks net išrankiausiam viešbučio klientui – kiekvienas kūno prausiklis ir dušo želės yra sukurti jautrią odą turintiems žmonėms, todėl jos nealergizuoja ir neberia. Patariame rinktis tiek gaivias, tiek saldų malonų aromatą skleidžiančias kosmetikos priemones.