Sieniniai informaciniai stendai

Moksliškai įrodyta, jog pirkėjas parduotuvėje dažniausiai pasirenka tas prekes, kurias jis mato savo akių lygyje. Jeigu nuspręstume tikėti šiuo teiginiu bei pritaikyti jį restoranų, kavinių ar barų veiklai, turėtume sakyti, jog lankytojai dažniausiai užsisako tuos patiekalus bei gėrimus, kurių nuotraukas bei aprašymus mato tiesiai priešais save. Ištikimiausi mūsų klientai galėtų paantrinti – jie puikiai supranta tinkamiausių menių sprendimų pritaikymo konkrečioms situacijoms logiką. Ne paslaptis, jog informaciniai lauko stendai skirti tik supažindinti klientus su ruošiama virtuve, išlankstomi meniu, kuriuose pateikti išsamūs kiekvieno patiekalo aprašymai netiks naudoti kavinėse ar greito maisto restoranuose. Pastaruosius verslus valdantys mūsų klientai renka jiems labiausiai tinkantį patiekalų bei skonių pasirinkimo vaizdavimą – žinoma, tai sieniniai stendai!

Tiekėjas

  • SECURIT

Numatyta

  • Pavadinimas (A - Ž)
  • Pavadinimas (Ž - A)
  • Kaina (Žema > Aukšta)
  • Kaina (Aukšta > Žema)
Prekės 1 - 16 iš 33

Sieniniai meniu stendai   


Sieniniai stendai yra vienas universaliausių meniu sprendimų, mat čia galima naudoti tiek specialius baltos šviesos rėmus, kuriuose patogu pakabinti ant didesnio formato lapų pakabintą vietos meniu, tiek ir kamštinę ar kreidinę lentą. Pastaraisiais metai itin išpopuliarėjusi kreidinė lenta artimiausiu metu savo naudojimo mastų mažinti tikrai nesiruošia – skubame kartu su augančia tokių meniu sprendimų paklausa ir savo klientams siūlome įvairių formų kreidines lenteles, funkcionalius laikrodžius bei savaitės meniu kalendorių. Kreidines lenteles taip pat patogu naudoti vaikams skirtų svetingumo bei maitinimo verslų kampelių praturtinimui – gėlės, drugelio, dobilo, dinozauro ar debesėlio formos kreidinės lentos garantuos ne tik vaikų džiugesį, bet ir teigiamus jų tėvų atsiliepimus apie jūsų valdomo verslo jaukumą.


Informacinės lentynėlės    


Vienas naujausių meniu sprendimų, kurį jau spėjo pamėgti nedideli šeimos verslai, jaukios kavinukės bei barai – tai meniu lentynėlės su raidžių bei skaičių kortelėmis. Šis sprendimas leidžia nesunkiai keisti meniu esančius patiekalus bei gėrimus, jų kainas, kasdien klientams pranešti apie vis kitas akcijas ar specialios tos dienos ar valandos pasiūlymus. Galime garantuoti, jog itin moderniai ir tvarkingai atrodančios lentynėlės su kortelėmis greitai taps jūsų verslo puošmena – keičiant korteles naujomis galite lankytojus informuoti apie belaidžio interneto ryšio kodą ar pasikeitusias darbo valandas, priminti jiems, kokiu numeriu turėtų skambinti, norėdami užsisakyti maistą ar gėrimus išsinešimui!


    Šioje srityje dirbame jau daugelį metų – leiskite pasidalinti sukaupta patirtimi, kurią atspindi itin platus mūsų internetinės parduotuvės prekių pasirinkimas. Esame tikri, jog čia rasite būtent tai, apie ką ilgai galėjote tik pasvajoti!