Informaciniai stendai, stovai

Tikriausiai esate iš arti matę situaciją, kai restoraną, kavinę ar barą palieka nieko užsisakyti net nespėję klientai. Nors minčių ir paaiškinimų, kodėl jie taip pasielgė, gali būti įvairių, tačiau mes žinome, ką tiksliai toks poelgis reiškia. Esame šios srities profesionalai ir akimirksniu galime pasakyti, jog šiuo atveju meniu klientas nerado nieko, ką norėtų užsisakyti – jis sugaišo tiek savo, tiek ir jį aptarnavusių darbuotojų laiką bei bereikalingai užėmė staliuką, o pakilęs nuo jūsų baro kėdės jis po kelių minučių vers jau kitos kavinės meniu. Dažnai verslo atstovai nesureikšmina tokių neapsisprendusių klientų, o visą savo dėmesį skiria kitoms sritims ir problemoms spręsti. Mes su tokiu požiūriu nesutinkame ir drąsiai sakome, jog kliento neapsisprendimui įtaką padarė vietos interjero sprendimai bei detalės.

Tiekėjas

  • SECURIT

Numatyta

  • Pavadinimas (A - Ž)
  • Pavadinimas (Ž - A)
  • Kaina (Žema > Aukšta)
  • Kaina (Aukšta > Žema)
Prekės 1 - 16 iš 52

Informaciniai stovai

    

Iš per daugelį metų sukauptos patirties sakome, jog eiliniam lankytojui būtų buvę greičiau apsispręsti, jeigu šalia įėjimo į maitinimo vietą durų stovėtų informacinis stovas ar stendas, o jame trumpai ir aiškiai aprašomas jūsų siūlomas meniu. Net ir nedidelis informacinis stovelis gali turėti didelę reikšmę, tačiau mūsų šalyje jie vis dar yra sutinkami gan retai.


Reklaminiai stendai    


Šalia įėjimo pastatomi reklaminiai stendai yra itin veiksmingi – jie gali lemti net kelis kartus išaugusį lankytojų srautą. Mediniai ekspoziciniai stendai yra patvarūs, juos lengva prižiūrėti, perkelti iš vienos vietos į kitą – tai itin patogu, jeigu klientus maitinate tiesiai iš greito maisto furgonėlio, nes kartu su jumis visur keliaus ir informacinis stendas!


Kreidinės lentos    


Visgi, vienu populiariausių klientų informavimo ir meniu pateikimo būdų yra patiekalų bei jų kainų išrašymas kreidinėje lentoje. Itin patrauklia kaina pasigirti galinti kreidinė lenta taip pat pasižymi ir tuo, jog joje pristatomus patiekalus lengva pakeisti naujais – tereikia lentą suvalyti su šlapia kempine, palaukti kol išdžius vanduo ir pasidalinti su klientais nauja informacija apie jūsų siūlomus gaminius!

    

Gera žinia yra tai, jog visus čia išvardintus meniu sprendimus galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje – čia jūsų lauks įvairių spalvų stovai bei stendai. Nepraleiskite progos praturtinti savo valdomo verslo įvaizdį dar viena detale – tegul šalia jūsų restorano ar kavinės kuo greičiau atsiranda informacinis stovas!