Termodėžės, termokonteineriai, termosai

Situacijos, kuomet atgal į virtuvę iš valgymo salės sugrąžinamas maistas, įsivaizduoti nereikia – ne vienas esame buvę tokio proceso liudininkais. Suprantame, jog niekam nepatinka valgyti atšalusį karštąjį patiekalą ar mėgautis nuo karščio ištirpusiais ledais, tačiau ilgus metus ši problema buvo sprendžiama itin primityviais būdais – karštą maistą įsukant į laikraščius ar audinius, o šaltą – apiberiant ledu ar panardinant į šaltą vandenį. Visgi, laikai keičiasi, tad keistis turėtų ir maisto laikymui bei transportavimui skirti indai. Termo dėžės – tai puikus būdas net kelias valandas palaikyti optimalią į dėžę patalpintų patiekalų temperatūrą ir išlaikyti originalią jų išvaizdą!

Numatyta

  • Pavadinimas (A - Ž)
  • Pavadinimas (Ž - A)
  • Kaina (Žema > Aukšta)
  • Kaina (Aukšta > Žema)
Prekės 1 - 16 iš 105

Termo dėžės masitui

    

Termodėžės – tai itin sandarios talpos, kurios paprastai gaminamos iš kelių sluoksnių gerai izoliuojančios medžiagos. Mes griauname mitus, jog maistui transportuoti bei laikyti skirti įvairaus dydžio profesionalūs termosai bei termodėžės yra itin brangus pirkinys, kurį sau leisti gali tikrai ne kiekvienas maitinimo paslaugas teikiantis verslas. Žinoma, kad mums pritars ištikimiausi mūsų klientai bei partneriai – dideli pramoniniai termo konteineriai yra aukštos maisto kokybės, produktų šviežumo ir jūsų verslo sėkmės garantas!


Termo konteineriai    


Geri ir patvarūs termosai ir termo dėžės gali būti tikra retenybė – pažįstame ne vieną verslo atstovą, kuriam teko nusivilti kitų tiekėjų siūlomomis priemonėmis. Patikiname jus, jog mūsų internetinėje parduotuvėje esantys termosai yra laiko patikrintų ir itin populiarių prekės ženklų gaminys, kuris nepaliks abejingų. Maisto ar skysčių laikymas termosuose bei termo dėžėse dar niekad nebuvo toks malonus ir paprastas – pasirūpinkite maisto gaminimu bei jo sudėjimu į talpą, ją uždarykite ir pamirškite apie bet kokias baimes bei nerimą. Mes garantuojame šimtaprocentinį termo įrangos patvarumą ir nuliui lygų pralaidumo koeficientą – net ir po smarkiausio talpos kratymo, maistas liks ten, kur jam ir vieta.

   

Apsipirkimo internetu dėka jau rytoj jūsų virtuvėje gali puikuotis itin kokybiškas termosas ar termokonteineris. Ko laukiate? – pasinaudokite itin žema aukštos kokybės gaminių kaina, tačiau galite būti tikri, jog jūsų dėmesį atkreipusi akcija iš mūsų parduotuvės niekur nedings ir rytoj!