Stelažai, lentynos, suoliukai

Negalima sakyti, kad klientų srautai kavines, barus ar restoranus užklumpa netikėtai – šių vietų virtuvėse bei už baro dirbantis personalas visuomet turi būti pasiruošę ne tik su šypsenomis priimti bei maloniai aptarnauto čia užsukusiu lankytojus, bet ir iš anksto kaupti negendančių maisto produktų bei ingredientų atsargas. Visi žino, jog pirkti tam tikrus maisto produktus urmu yra pigiau nei įsigyti juos mažais kiekiais, tačiau pagrindiniu galvos skausmu tiek savininkams, tiek ir virtuvė šefams tampa klausimus, kur laikyti ir kaip sandėliuoti nusipirktas prekes? Mes itin mėgstame spręsti problemas, o pačius sunkiausius iššūkius gliaudome it riešutus – daliname ne tik geriausius produktų sandėliavimo patarimus, tačiau ir jau daugelį metų pardavimui tiekiame patvariausius daiktų laikų sprendimus HORECA sektoriaus verslams.

Numatyta

  • Pavadinimas (A - Ž)
  • Pavadinimas (Ž - A)
  • Kaina (Žema > Aukšta)
  • Kaina (Aukšta > Žema)

BASIC lentynos 4vnt. 610x1070

435.60€ Be PVM:360.00€

CAMBRO stovo jungtis juoda

5.87€ Be PVM:4.85€

Prekės 1 - 16 iš 263

Sandėliavimo stelažai

    

Drąsiai teigiame, jog metaliniai ir aliumininiai daiktų, maisto produktų laikymo stelažai yra vienas geriausių išradimų, padedančių darbuotojams kaip įmanoma greičiau surasti reikiamas prekes, kuo skubiau papildyti ištuštėjusius indus. Dar vienas stelažų privalumas yra tai, jog juos patogu derinti su kitais sandėliavimo sprendimais, pritaikyti naudojimui tiek erdviausiose, tiek ir mažesnėse patalpose, reguliuoti jų aukštį bei plotį. Nors buitiniai ir sandėliavimui skirti mediniai stelažai yra naudojami kiek rečiau nei metaliniai bei aliumininiai, tačiau galime užtikrinti, jog būsite patenkinti ne tik šios medžiagos stelažų patvarumu, bet ir draugiška jų kaina!


Lentynos sandėliavimui    


Stelažams nei kiek nenusileidžia ir lentynos daiktams – šiai virtuvės sandėliavimo įrangai nė iš tolo neprilygsta kiek mažiau populiarūs sprendimai. Itin universalios ir patvarios metalinės ar iš palečių gaminamos lentynos gali atlaikyti įspūdingas apkrovas. Pastatomos ar ant sienos pakabinamos rūsio lentynos gali būti pritaikomos specialiai jūsų turimoms sandėliavimo erdvėms, o ant ratukų esančias lentynas itin paprasta perstumti į kitą vietą.


Stelažų kaina

    

Mūsų internetinėje parduotuvėje esančios lentynos ir stelažai nuo gėrybių nelūžta – garantuojame, jog rasime puikiausius daiktų laikymo sprendimus tiek didžiausiam sandėliui, tiek ir pačiam mažiausiam sandėliukui. Suprantame, jog gali būti sunku savo gimtajame mieste surasti jums tinkamų lentynų ar stelažų, o artimiausios fizinės parduotuvės adrese neretai puikuojasi būtent Vilnius. Savo klientams siūlome visas prekes pirkti internetu – taip ne tik pigiau, bet ir greičiau!