Matavimo indai

Daugelis geriausių virtuvės šefų gali pasigirti firminiais patiekalais, kurių receptus paprastai žino tik vienas žmogus – to recepto kūrėjas. Neretai šie skonio kūriniai yra tuo vieninteliu įspūdingus lankytojų srautus į maitinimo įstaigą pritraukiančiu veiksniu. Patys akyliausi ir labiausiai savo skonio receptorius išlavinę restoranų ar kavinių lankytojai savo namų virtuvėse bando atkartoti profesionalų sukurtus šedevrus, gaila, tačiau jų pastangos dažniausiai būna bevaisės. Tai įrodo, jog tikslūs receptai yra kuriami tam, kad jų būtų skrupulingai laikomasi – naudojami ne tik kokybiškiausi ingredientai, bet ir tikslai pamatuoti jų kiekiai, o taip pat profesionalūs įrankiai šiai magijai sukurti!

Numatyta

  • Pavadinimas (A - Ž)
  • Pavadinimas (Ž - A)
  • Kaina (Žema > Aukšta)
  • Kaina (Aukšta > Žema)
Prekės 1 - 16 iš 46

Indai maisto matavimui    


Esame įsitikinę, jog kiekvieno kulinaro virtuvėje turi puikuotis itin kokybiškas matavimo indas bei svarstyklės, kurių pagalba daugiau nebeteks ingredientų matuoti „iš akies,“ o vėliau skųstis suglebusiu pyragu ar per daug aitriu, persūdytu karštuoju patiekalu. Skirtingiems maisto produktų kiekiams pamatuoti, žinoma, yra sukurti skirtingi matavimo metodai, sugraduoti indai ir kas porą mililitrų ar gramų sužymėti įrankiai – galite džiaugtis, kadangi mūsų internetinėje parduotuvėje rasite juos visus!


Silikoninės tepimo mentelės    


Žinome, kaip svarbu užtikrinti pakankamas maisto produktų bei ingredientų atsargas, tačiau dar svarbiau tampa jas tinkamai išpildyti ir į šiukšlių dėžę neišmesti dar naudoti tinkamų produktų. Esame socialiai atsakinga įmonė, tad prie aplinkos apsaugojimo prisidedame restoranams, kavinėms bei viešbučiams tiekdami tik kokybiškiausius įrankius, pavyzdžiui, silikonines tepimo menteles. Silikono mentelės padės pasiekti net įmantriausių formų indų kampučius, išlyginti kepinių paviršius bei apsaugoti patiekalus nuo prisvilimo juos pamaišant.


Dideli samčių rinkiniai

   

Suprantame, kad pirštu puodo nepamaišysi, todėl nuolatiniais jūsų palydovais kulinarinėje kelionėje turi tapti didelis tiek skylėtas, tiek ir uždaras samtis bei įvairiausių dydžių šaukštai. Mediniai bei sidabriniai matavimo šaukštai leis jums užtikrinti aukščiausią gaminamų patiekalų kokybę, o samčių rinkinys taps puikia dovana pradedantiesiems virėjams, naujiems komandos nariams. Ankstesnioji taisyklė pritaikoma ir itin karštam maistui paimti – saugokite savo rankas ir naudokite griliui bei keptuvėms skirtas maisto vartymo žnyples!

    

Kaip vienas lauke ne karys, taip ir vienas indas dar nėra profesionali virtuvė. Leiskite mums pasirūpinti jūsų sėkme – rinkitės aukščiausios kokybės įrankius bei priemones ir plačiausio pasirinkimo!