Maisto ir indų vežimėliai

Aptarnaujančiam viešbučių restoranų, kavinių ir barų personalui kasdien tenka nueiti dešimtis kilometrų bei iš vienos vietos į kitą pernešti nesuskaičiuojamus kiekius daiktų. Itin greitas ir įtemptas darbo ritmas, ilgos darbo valandos gali nemenkai sutrikdyti gerą jūsų verslo darbuotojų sveikatą – nenuostabu, jog svetingumo ir maitinimo sektoriuje dirba tiek daug jaunų žmonių! Vadovaujamės mintimi, jog reikia rūpintis kiekvienu darbuotoju nepaisant skirtingo jų amžiaus, ištikimiausiems savo klientams jau ne vienerius metus siūlome įsigyti modernius vežimėlius bei kitus judančius, darbuotojų bei verslo savininkų kasdienybę palengvinančius sprendimus.

Numatyta

  • Pavadinimas (A - Ž)
  • Pavadinimas (Ž - A)
  • Kaina (Žema > Aukšta)
  • Kaina (Aukšta > Žema)
Prekės 1 - 16 iš 37

Vežimėliai maistui  


Viena populiariausių šios srities prekių yra aptarnavimui skirti maisto vežimėliai – juose nesunkiai tilps tiek paruošti patiekalai, tiek ir nešvarių indų bei panaudotų stalo įrankių bei taurių surinkimo konteineriai. Žinome, jog pasitaiko atvejų, jog neatlaikę itin didelių apkrovų sugenda papildomi vežimėlio komponentai, rankenos ar ratai. Dėl šios priežasties esame savo klientams sudarę sąlygas įsigyti šias vežimėlių dalis atskirai – nespėsite nė mirktelti, o ant vežimėlio jau suksis nauji ratukai!


Konteineriai šiukšlėms    


Savo populiarumu aptarnavimo vežimėliams nenusileidžia ir mobilūs šiukšlių konteineriai – tai vežimėliai, prie kurių nesunkiai galima pritvirtinti talpas šiukšlėms, dažniausiai naudojamas vienkartinėms servetėlėms ar nesuvartoto maisto atliekoms rinkti, lėkštėms, prieš jas nurenkant, nuvalyti. Puikiai suprantame, jog net ir vienas jūsų įsigytas šiukšlių konteineris ženkliai prisidės prie jūsų įmonės vardo populiarumo!

Dar vienas mobilus sprendimas pritaikytas biriems maisto produktams laikyti ir juos be vargo transportuoti. Didelės talpos indas su permatomu dangčiu leis jums be jokio vargo matyti turimų produktų atsargas, laiku užsakyti jų papildymą bei nesumaišyti iš pirmo žvilgsnio vienodai atrodančių maisto laikymo talpų. Tikime, jog birių produktų vežimėlis akimirksniu taps vienu mylimiausių jūsų virtuvės atributų – juk niekam nepatinka kilnoti sunkius maisto produktų maišus!

    

Ne paslaptis, jog maisto laikymo ir transportavimo indus internetu įsigysite pigiau nei bet kurioje fizinėje parduotuvėje. Užtikriname, jog vos tik užėjus į mūsų tinklapį, ten esančios kainos jus privers išsižioti – garantuojame, kad mūsų siūlomi vežimėliai jus sužavės ne tik patrauklia kaina, bet ir išskirtiniu patvarumu!