Indų plovimo dėžės, kasetės

Atidarius naują maitinimo paslaugas teikiančią vietą labai svarbu pasirūpinti tinkama ir akį patraukiančia reklama, kurios dėka visus staliukus apsės išskirtinių skonio pojūčių išsiilgę klientai. Itin dideli lankytojų srautai džiugina ne tik verslo savininkus, bet ir darbuotojus, kurie žino, jog saldžiais jų darbo vaisiais mėgaujasi kiti. Nepaisant to, naujo verslo atidarymas įpareigoja savininkus, o ypač virtuvės šefus iš anksto pasirūpinti kokybiškais ir patvariais maisto gamybos įrankiais, įranga bei kitu būtiniausiu inventoriumi. Visgi, neretai realybė pranoksta lūkesčius, o turimų švarių indų atsargos išsenka akimirksniu, o vietos sandėliuoti naujiems pirkiniams tiesiog nėra.

Numatyta

  • Pavadinimas (A - Ž)
  • Pavadinimas (Ž - A)
  • Kaina (Žema > Aukšta)
  • Kaina (Aukšta > Žema)
Prekės 1 - 16 iš 119

Plovimo dėžės

    

Esame svetingumo ir maitinimo paslaugas teikiančių verslų poreikių aptarnavimo specialistai – galime akimirksniu aprūpinti jūsų valdomą įmonę plastikinėmis plovimo dėžėmis indaplovėms, daržovėms ar kitiems daiktams, maistui bei patogiam jo transportavimui. Mūsų internetinėje parduotuvėje jūsų laukia plastmasinės transportavimo dėžės, skirtos maisto pramonei, saugiam produktų sandėliavimui. Plastikinės dėžės yra itin lengvos, tačiau patvarios, todėl jas lengva pernešti į kitą vietą, laikyti ant aukštesnių stelažo lentynų. Svarbu paminėti, jog įsigyjant reikiamo dydžio plastikines dėžes būtina pasirūpinti ir jų dangčiais – tik su tinkamo dydžio dangčiu uždengtoje dėžėje laikomi maisto produktais nepraras savo savybių ir nepradės gesti.


Plastikinės transportvaimo dėžės

    

Be jau aptartų plastikinių sandėliavimo ir transportavimo dėžių, jūsų verslo sėkmė taip pat priklauso ir nuo naudojamų indų bei įrangos švaros – kalkėtų puodelių, maisto likučiais aplipusių lėkščių bei įrankių ar taurių, ant kurių dar išlikę piršto antspaudai ar lūpdažio dėmės, jūsų klientai tikrai nepagirs. Šią problemą be jokio vargo išsprendžia naudojamos kokybiškos indų plovimo priemonės bei atidžiai prižiūrimos ir be priekaištų veikiančios indaplovėms. Būtent pastarajam indų plovimo būdui ir yra skirtos patvarios plastikinės plovimo dėžės su skyreliais taurėms, bokalams, lėkštėms ar stalo įrankiams plauti – jos apsaugo plaunamus reikmenis bei indaplovės vidų nuo netyčinio apgadinimo, dūžių, įskilimų ar sulankstymo.

   

Garantuojame, jog jus nustebins ne tik mūsų siūlomų prekių kokybė, bet ir draugiška jų kaina – leiskite mums pasirūpinti jūsų verslo sėkme!