Indai maistui laikyti

Per šventes ar tam tikromis savaitės, mėnesio dienomis ne viename restorane ar kavinėje gali būti sunku surasti laisvą staliuką – maitinimo vietos populiarumą simbolizuojanti laukiančių žmonių eilė parodo ir tai, jog paruošto maisto gali tekti palaukti kiek ilgiau nei įprasta. It bitės avilyje virtuvėje dirbantys šefai ir pagalbinis personalas žino, kad itin perkrautomis ir įtemptomis dienomis darbus reikia atlikti kuo skubiau, o iš anksto paruoštą maistą laikyti tik jam tinkamomis sąlygomis ir uždarose talpose. Siekiant lankytojams bei svečiams suteikti pačius geriausius įspūdžius bei prisiminimus, virtuvėje naudojamos sandarios maisto dėžutės leis užtikrinti saugias šviežių maisto produktų, jau paruoštų patiekalų laikymo ir transportavimo sąlygas.

Numatyta

  • Pavadinimas (A - Ž)
  • Pavadinimas (Ž - A)
  • Kaina (Žema > Aukšta)
  • Kaina (Aukšta > Žema)
Prekės 1 - 16 iš 100

Maisto dėžutės

    

Užsukę į bet kurią virtuvę kaip mat pamatysime pramonei skirtas plastikines dėžes maisto produktams. Įvairių dydžių bei formų, skirtingo talpumo patvarios maisto dėžės bus iki pat viršaus pripildytos birių, virtuvėje nepamainomų maisto produktų: cukraus, miltų, dribsnių, džiūvėsėlių ir kt. Itin sandarūs įvairių spalvų dėžių dangčiai leidžia nesunkiai surasti ieškomus maisto produktus, stebėti jų atsargas ir laiku pasirūpinti naujais produktais tam, jog darbas virtuvėje nesustotų, o išalkusiems klientams netektų nusivilti.


Plastinkinės dėžės maisto pramonei    


Pramonei skirtos plastikinės maisto dėžės, konteineriai ir dėžutės yra nepamainomos kiekvienoje profesionalioje virtuvėje, tačiau sočios puotos dažnai persikelia ir už restorano ar kavinės ribų. Į atvirą lauką ar mišką nenusigabensi visų virtuvės prietaisų ir įrangos, tokiomis sąlygomis gaminti maistą nėra patogu, tad virtuvės šefus bei vietos šeimininkus gelbsti būtent termo dėžės maisto transportavimui – jos išlaikys optimalią paruoštų patiekalų temperatūrą net iki kelių valandų, tad galite nesijaudinti dėl švenčių ir maisto kokybės gryname ore net už kelių šimtų kilometrų nuo restorano virtuvės!


Maisto atliekų konteineriai

    

Visgi, net ir pačioms mažiausioms profesionalioms virtuvėms sunku užtikrinti maisto gaminimo procesą, kuriame netektų į šiukšlių dėžę išmesti naudoti netinkamų maisto produktų ar patiekalų likučių. Tokiose situacijose tvarką virtuvėje palaikyti padeda talpūs ir sandarūs maisto atliekų konteineriai, kuriuos nesunku vėliau ištuštinti į specialiai maisto atliekoms pritaikytas šiukšlių dėžes.

    

Esame savo srities profesionalai, iki smulkmenų žinome, ko jums gali prireikti užtikrinant sklandžią virtuvės veiklą ir patenkintų klientų srautus – visas prekes galite įsigyti internetu mūsų parduotuvėje!