GN gastronominiai indai

Kasdien profesionaliose restoranų, viešbučių bei kavinių virtuvėse pagaminami šimtai skirtingo maisto porcijų – joms paruošti reikia ne tik ypatingų kulinarinių įgūdžių, profesionaliausios įrangos, šviežiausių maisto produktų, bet ir skirtingiems patiekalams gaminti ir laikyti pritaikytų indų. Savimi pasitikintys ir įspūdingus lankytojų srautus pritraukiantys restoranų virtuvių šefai gali pasigirti ne vien maisto gamybos konkursų apdovanojimais, žvaigždutėmis ar skaniausiomis idėjomis, o ir kartu su jais po pasaulį keliaujančiais nerūdijančio plieno gastro indais, kurie skirti maistui laikymui ir gaminimui konvencinėse krosnyse. Džiaugtis šiais indais gali kiekvienas, tai nėra neįtikėtina svajonė - net ir mažiausio patyrusio šefo rankose gastro indai padeda sukurti skaniausius stebuklus.

Aukštis

  • 6 cm

Medžiaga

  • Porcelianas

Diametras

  • 32 cm

Gastronominis dydis (GN)

  • GN 1/2 (26,5 x 32,5 cm)

Numatyta

  • Pavadinimas (A - Ž)
  • Pavadinimas (Ž - A)
  • Kaina (Žema > Aukšta)
  • Kaina (Aukšta > Žema)
Prekės 1 - 16 iš 185

Gastro indai    


Esame šios srities profesionalai, tad užtikriname, jog gastronominiai indai yra vienas geriausių rinkoje parduodamų sprendimų maistui laikyti – tai nepriekaištingos kokybės ir aukščiausių higienos reikalavimų garantas! Šie indai yra nepamainomas jūsų virtuvės atributas – jie skirti tiek vaisiams, daržovėms, prieskoniams, kruopoms ir kitiems biriems maisto produktams laikyti, tad galite būti tikri dėl šių produktų šviežumo, taip pat pamirškite baimes dėl į nesandarius maisto indelius ar dėžutes patenkančių kenkėjų! Patikiname, jog visi mūsų internetinėje parduotuvėje esantys reikmenys atitinka maisto laikymui, gaminimui ar transportavimui keliamus reikalavimus.


Indų džiovykla    


Suprantame, jog kasdien kokybiškai aptarnauti šimtus reikliausių klientų nėra itin lengva užduotis. Mums nuoširdžiai rūpi šviesi jūsų verslo ateitis ir nuolat lydinti sėkmė, tad visiems restoranams ir kavinėms be išimties siūlome tik pačius patvariausius plastikinius indus maistui bei vandeniui laikyti. Žinome, kaip svarbu palaikyti dažniausiai naudojamų indų švarą, mat indai su pažeistu paviršiumi gali užteršti gaminius ar maisto produktus. Dėl šios priežasties visiems mūsų klientams patariame kartu su gastro ir plastikiniais indais įsigyti ir jiems skirtą džiovyklą – tik sausi ir tinkamai išvalyti bei dezinfekuoti indai užtikrins teigiamus jūsų klientų įspūdžius!

    

Su mūsų pagalba jūsų vadovaujamo viešbučio, restorano ar kavinės virtuvėje niekada nepritruks saugių ir patvarių indų! Nesvarbu, kokio tipo indus nuspręsite pirkti, plastikiniai ar gastro indai galiausiai atsiras jūsų pirkinių krepšelyje ir virtuvėje – visi žino, kad pigiau pirkti apsimoka internetu!