Skalbimo priemonės

Svetingumo ir maitinimo sektoriaus verslai negali savo sėkmės įsivaizduoti be tekstilės gaminių naudojimo – tai prijuostės, rankšluosčiai, servetėlės, staltiesės, užuolaidos, chalatai, patalynė ir dar daug kitų gaminių. Nenuostabu, jog tekstilė yra itin imli įvairios kilmės dėmėms bei nešvarumams, kuriuos, norint demonstruoti itin aukštą aptarnavimo lygį, reikia pakeisti naujais vos tik šie praranda savo prekinę išvaizdą, išsitepa maisto likučiais, kosmetikos priemonėmis ar purvu. Viešbučiai, kavinės, barai ir restoranai kaip mat bankrutuotų, jeigu kiekvieną panaudotą tekstilės gaminį išmestų lauk, tad į pagalbą jie pasitelkia stiprias ir veiksmingas skalbimo ir balinimo priemones, kurios užtikrina nepriekaištingą švarą ir padeda verslams išlaikyti gerą savo vardą.

Numatyta

  • Pavadinimas (A - Ž)
  • Pavadinimas (Ž - A)
  • Kaina (Žema > Aukšta)
  • Kaina (Aukšta > Žema)
Prekės 1 - 16 iš 27

Ekologiški skalbikliai

    

Balta yra švaros spalva, tad kiekviena įmonė siekia baltos tekstilės gaminius tokiais ir išlaikyti. Laikui bėgant jie gelsta, tačiau ekologiškos skalbimo ir balinimo priemonės sugrąžina baltiems drabužiams jų pirminę išvaizdą. Nepaisant to, ar tekstilei skalbti naudojamos skystos priemonės ar milteliai, ekologiški skalbikliai ar cheminės balinimo priemonės, kartu turi būti naudojami ir specialūs skysti skalbinių minkštikliai, kurie neleis rūbams prarasti purumo ir švelnumo.

    

Priemonės skalbimo mašinai valyti

    

Didžioji dalis visuomenės įsitikinusi, jog pačios geriausios ir kokybiškiausios skalbimo priemonės pasiekia mūsų namus iš Vokietijos – šios nuomonės laikomės ir mes. Mūsų internetinėje parduotuvėje esančios skalbimo priemonės užtikrins nepriekaištingą tekstilės gaminių švarą, o baltiems gaminiams suteiks papildomo spindesio. Visai nesvarbu, kokios kilmės, ekologiškas skalbiklis ar ne suksis jūsų skalbyklės būgne – pasirūpinti turite ne tik tuo, bet įsigyti ir priemones pačiai skalbimo mašinai valyti, vandens padavimo šlangoms nukalkinti ir apsaugoti jas nuo trūkinėjimo.


Skalbimo priemonės internetu

    

Žinome, kaip svarbu pasirūpinti pakankamomis skalbimo priemonių atsargomis  - juk nemalonu raudonuoti klientui rodant į purvinus, panaudotus tekstilės gaminius, rankšluosčius. Siūlome jums įsigyti skalbimo ir balinimo priemones iš Vokietijos internetu, pigiau nei siūloma fizinėse šių prekių parduotuvėse. Balčiausių rezultatų siekiame drauge su jumis – tiekiame draugiška kaina pasižyminčias skalbimo prekes, o daugelį tekstilės priežiūros priemonių papildomai puošia ir itin dosni akcija!