Sanitarinių patalpų priežiūra

Bet kuriame viešbutyje, restorane, bare ar kavinėje galime nesunkiai suskaičiuoti daugybę skirtingą paskirtį turinčių patalpų, kur kiekvienoje iš jų galios skirtingos paviršių, baldų ar įrangos priežiūros bei valymo taisyklės. Nors privalu reguliariai valyti kiekvieną patalpą, rūpintis jų švara ir tvarkinga išvaizda, tačiau niekas nesiginčytų teigiant, jog viešbučio ar kito verslo požiūris į lankytojų ir svečių aptarimą atsiskleidžia apsilankius sanitarinėse patalpose. Vonios kambariuose ir tualetuose, kuriais kasmet pasinaudoja itin daug žmonių, kartu yra ir geriausios sąlygos plisti bei daugintis aibei žmogui pavojingų bakterijų ir sunkias ligas sukeliantiems virusams. Žinome, kaip svarbu palaikyti tinkamą sanitarinių patalpų švarą – mūsų internetinėje parduotuvėje rasite visko, ko jums tik gali prireikti!

Numatyta

  • Pavadinimas (A - Ž)
  • Pavadinimas (Ž - A)
  • Kaina (Žema > Aukšta)
  • Kaina (Aukšta > Žema)
Prekės 1 - 16 iš 26

Tualeto valikliai    


Ne paslaptis, jog kiekvienoje sanitarinėje patalpoje rasime klozetą ar pisuarą, tačiau neaišku, ar minėtose patalpose apsilankiusius svečius džiugintų šių įrenginių švara. Blogam kvapui panaikinti, nuosėdoms ir apnašoms valyti yra naudojamos įvairiausios priemonės, tačiau tik pats kokybiškiausias tualeto unitazo valiklis pajėgs įveikti visus nešvarumus, o kvapnūs tualeto muiliukai užtikrins neblėstančią gaivą. Klozeto valymas neabejotinai yra vienas nemalonesnių švaros darbų, bet net ir jis gali tapti viena lengviausiai įgyvendinamų užduočių naudojant itin stiprias dezinfekcijos ir plovimo priemones. Neslepiame, jog viena populiariausių mūsų parduodamų sanitarinių patalpų priežiūros prekių yra polirolio valiklis – tai itin paklausti priemonė, kuri dažytos paviršius padengia papildomu išoriniu apsauginiu sluoksniu, sėkmingai saugančiu įrenginius nuo druskų bei purvo.


Spiritinės dezinfekcijos preimonės

    

Žinome, kaip svarbu sanitarinėse patalpose užtikrinti nepriekaištingą švarą, todėl savo klientams siūlome tik laiko patikrintų gamintojų tiekiamas prekes – itin veiksminga spiritinė dezinfekcijos priemonė jus sužavės ne tik savo valymo galia, bet ir patrauklia kaina. Rūpinamės, jog niekada nepritrūktumėte taip reikalingų dezinfekcijos priemonių paviršiams valyti – skatiname mumis pasitikinčias įmones vienu metu pirkti didesniu dezinfekcijos priemonės kiekius, tai patogiai galima padaryti ir internetu.

    

Sanitarinių patalpų, o ypač klozeto valymas kaip mat taps malonesnis, jeigu bus naudojami mūsų parduotuvėje esantys tualeto ar rūgštinis sanitarinis valikliai.