Paviršių priežiūra

Vos per vieną dieną ar savaitę prie to paties paviršiaus viešbutyje, kavinėje, bare ar restorane gali prisiliesti šimtai ar net tūkstančiai žmonių. Liesdami daiktus ar baldus savo rankomis, jie ant paviršių paliks ne tik savo pirštų antspaudus, bet ir riebalų dėmes bei kitą purvą, įvairias bakterijas. Kalbant apie ant paviršių esančius nešvarumus bei jų priežiūrą, taip pat būtina kalbėti ir apie dvi rizikos galimybes: dėl nešvarių paviršių jūsų klientai bei darbuotojai gali užsikrėsti įvairiomis ligomis bei tai, jog neprižiūrimas ir neteisingai valomas paviršius greičiau praras savo prekinę išvaizdą. Norint klientus pradžiuginti saugiais apsilankymais, darbuotojams užtikrinti tinkamas darbo sąlygas ir kuo rečiau restauruoti ar naujai keisti paviršius, būtina juos prižiūrėti naudojant profesionalias plovimo priemones ir valymo prekes.

Naudojimas

  • Koncentratas
  • Paruošta naudoti

Numatyta

  • Pavadinimas (A - Ž)
  • Pavadinimas (Ž - A)
  • Kaina (Žema > Aukšta)
  • Kaina (Aukšta > Žema)
Prekės 1 - 16 iš 69

Valymo chemijos priemonės profesionalams

    

Žinome, jog dėmė dėmei nelygi, o paviršius – paviršiui, tad visiems paviršiams tinkamai nuvalyti gali prireikti daugybės skirtingų priemonių, kurios tik dar labiau nesugadins ištepto paviršiaus. Suprantame, jog gali būti sunku laiku užsakyti begalę valiklių ir sutikrinti priemonių likučius, tad puikiausia išeitimi tampa apsipirkimas internetu – mūsų parduotuvėje jūsų laukia ne tik pačios kokybiškiausios valymo prekės bei profesionalūs valikliai, aukščiausius švaros standartus atitinkantis paviršių dezinfekantas, bet ir draugiškos jų kainos. Čia rasite didelį kilimų, grindų, dėmių, stiklo, langų bei vonios valiklių pasirinkimą, rasite įvairias paviršių dezinfekavimo priemones, universalus valiklis padės kovoti su plataus spektro nešvarumais, o išskirtines problemas išspręs valikliai nuo pelėsio bei kalkių.


Paviršių dezinfekantas

    

Tiek profesionalioje virtuvėje, tiek ir už jos ribų nepamainomas paviršių dezinfekantas, kuris užtikrins akinančią jūsų įmonės patalpų švarą. Natūralūs ir ekologiški valikliai, valymo priemones su chloru – mūsų internetinėje parduotuvėje rasite viską, ko tik gali prireikti jūsų verslui! Galime garantuoti, jog pasirinkę mūsų tiekiamas paviršių dezinfekavimo priemones, cheminius ar šarminius valiklius ilgai galėsite džiaugtis nepriekaištinga patalpų švara – paviršių spindesys paliks teigiamą įspūdį net patiems rūsčiausiems šios srities profesionalams!