Oro gaivikliai ir kvapai

Vos tik įeiname į viešbučio ar kavinės patalpas, mus pasitinka draugiškas personalas ir švelni muzika fone. Visgi, greičiau nei šie svetingumo ženklai mus pasitinka kvapas, kuris, neretai, riečia nosį ir skatina kuo greičiau eiti lauk. Nemalonus kvapas jaukių akimirkų nežada, o dažniausiai reiškia kuo skubiau sprendimo reikalaujančias problemas: netinkamomis sąlygomis sandėliuojamus maisto produktus ar netvarkingą nuotekų sistemą. Net pačias menkiausias problemas reikia spręsti iš pagrindų, tačiau jas išsprendus, neretai, nemalonus kvapas pasilieka: kvapai įsigeria į aplink židinį esančius paviršius, o prastai vėdinamose ir uždarose patalpose neblėsta net keliems mėnesiams ar metams praėjus. Užuosdamas nemalonų kvapą klientas gali neapsilankyti antrąkart, o apie savo patirtį jis užtikrintai papasakos ir kitiems.

Numatyta

  • Pavadinimas (A - Ž)
  • Pavadinimas (Ž - A)
  • Kaina (Žema > Aukšta)
  • Kaina (Aukšta > Žema)
Prekės 1 - 16 iš 19

Automatiniai oro gaivikliai    


Visos patalpos bus pripildytos malonaus kvapo, jeigu jose bus naudojami automatiniai oro gaivikliai ir kvapai – juk juos taip mėgstame naudoti asmeniniuose būstuose, jais kvepiname savo miegamuosius, vonios ir laisvalaikio kambarius. Jau kuris laikas oro kvapikliai nebėra laikomi vien tik prabangos preke – tai vienas labiausiai juntamų higienos normų laikymosi simbolių. Viešbučiuose, restoranuose ir kavinėse jau daugelį metų naudojami patys įvairiausi oro gaivikliai: ši prekė nėra skirta vien tik vonios kambariams, tualetams, o ir viešoms vietoms. Daugelis garsių šio verslo atstovų padedami kvepalų gamintojų susikuria savo vardo kvapus, kurie atstoja vizitinę kortelę, garsina viešbučio ar restorano vardą ir užtikrina išskirtinį kliento potyrį ir aukštą aptarnavimo kokybę.


Oro kvapikliai

    

Viena populiariausių prekių šioje srityje jau daugelį metų yra plataus kvapų spektro oro gaivikliai. Patariame naudoti laiko patikrintus ir ne per daug stiprius kvapus: citrinų, miško ar jūrų gaivos aromatus; šie kvapai dažniausi renkantis oro gaiviklius tualetui. Išskirtinėms vietoms kvepinti puikiai tinka oro aromatizatoriai, kurie leidžia eksperimentuoti ir dažniau keisti skleidžiamų kvapų aromatus. Kartais gali pritrūkti laiko net patiems paprasčiausiems darbams atlikti, tad jūsų laiką padės sutaupyti automatiniai oro gaivikliai, kurie kvapnų aromatą išpurškia jūsų pasirinktame laiko intervale arba užfiksavus judesius, o greitai bėdas spręsti padės patogus oro gaiviklio papildymas, prisidedantis tiek prie gamtos tausojimo, tiek prie mažesnių jūsų verslo išlaidų. Žinoma, kaip sunku kartais gali būti atsikratyti nemalonių kvapų, tad siūlome jums įsigyti kvapo neutralizatorius – tai išties inovatyvus būdus kvapams naikinti bei maloniai klientų viešnagei ar apsilankymui užtikrinti!