Asmens higiena

Nedrąsu pripažinti, tačiau ne visi žinome, kaip reikia taisyklingai plauti rankas: mažiau nei minutę trunkantis procesas vis vien pasirodo per ilgas, o reikalavimai bei nuorodos – nereikšmingi. Šis požiūris klaidinantis ir netoleruotinas, nes atsakingas rankų plovimas yra viena pagrindinių asmens higienos sudedamųjų dalių. Asmens higienos taisyklės yra sudarytos tam, jog padėtų visuomenės nariams saugoti savo bei kitų sveikatą, o didelius lankytojų srautus pritraukiančiose vietose: restoranuose, kavinėse ir viešbučiuose, asmens higienos priemonės yra reikalingiausių prekių sąrašuose!

Numatyta

  • Pavadinimas (A - Ž)
  • Pavadinimas (Ž - A)
  • Kaina (Žema > Aukšta)
  • Kaina (Aukšta > Žema)
Prekės 1 - 13 iš 13

Asmens higienos taisyklės


Skrupulinga asmens higiena bei nepriekaištinga viso kūno priežiūra yra ne tik HORECA sektoriaus darbuotojų, bet ir jų klientų atsakomybė. Nors asmens higienos taisyklės yra sukurtos tam, kad jų būtų laikomasi, tačiau geriausiems rezultatams pasiekti taip pat būtinos pačios kokybiškiausios priemonės, kurias gali pasiūlyti higienos prekių gamintojai bei tiekėjai. Leiskite šiais rūpesčiais pasirūpinti mums – mūsų elektroninėje parduotuvėje jus sužavės ne tik didelis aukščiausius higienos standartus atitinkančių priemonių pasirinkimas, bet ir draugiška prekių kaina!


Asmens higienos priemonės    


Viena populiariausių asmens higienos prekių, neabejotinai, yra skystas muilas rankoms, todėl nieko nenustebinsime pasakydami, jog tai ir greičiausiai pasibaigianti priemonė. Tiek šeimos verslams, tiek ir HORECA galiūnams patariame skystą muilą pirkti urmu ar išpilstytą į didesnes talpas, pvz., po 5 litrus. Norint užtikrinti kokybišką aptarnavimą bei pozityvias patirtis taip pat svarbu akimirksniu reaguoti ir išspręsti problemas, susijusias su ištuštėjusiomis priemonių talpomis, - rinkitės dozatorius, kurių papildymas būtų kuo įmanoma paprastesnis bei greitesnis.


Skystas muilas rankoms    


Viešbučių, restoranų ir kavinių bei maitinimo paslaugų sektoriuje skystas muilas dažniausiai naudojamas pripildant paprastus ar automatinius dozatorius, kurie leidžia įmonės darbuotojams bei lankytojams turėti kuo mažesnį kontaktą su prietaisu. Rinkoje itin populiarus ir bekvapis skystas muilas, kuris tinkamas naudoti ruošiant maistą ar prieš pradedant valgyti. Dar viena naujovė – muilas putomis, kuris sumažina kruopščiam rankų plovimui sunaudojamo muilo kiekį, prisideda prie aplinkos tausojimo ir jūsų verslo išlaidų mažinimo. Mes rūpinamės jumis, o jums klientais pasirūpinti leis viena paklausiausių šio sezono asmens higienos priemonių - skystas antibakterinis rankų muilas!