Baro reikmenys

Dideliam visuomenės narių ratui baras siejasi su besaikiu alkoholinių gėrimų vartojimu ir iki aušros trunkančiomis jaunų žmonių pramogomis. Jau daugelį metų dirbame šiame versle, tad gali drąsiai pasakyti, jog vyraujanti nuomonė apie barus yra neteisinga ir mažų mažiausiai klaidinanti nieko apie tai nenutuokiančius žmones. Kasdien dirbame tam, kad griautume mitus, o jūsų viešbučio, restorano ar kavinės barą aprūpintume aukščiausios kokybės garsiausių HORECA prekės ženklų gaminamomis baro prekėmis – spaustukais, matuokliais, grūstuvais, sieteliais, šaukštais, geizeriais bei plaktuvais. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite viską, ko tik gali prireikti šviesos verslo ateities ir ilgus metus besitęsiančios sėkmės užtikrinimui!

Medžiaga

  • Medis
  • Stiklas

Kolekcija

  • PLAYGROUND

Numatyta

  • Pavadinimas (A - Ž)
  • Pavadinimas (Ž - A)
  • Kaina (Žema > Aukšta)
  • Kaina (Aukšta > Žema)
Prekės 1 - 16 iš 56

Kokteilių baro reikmenys    


Kokybiški baro reikmenys yra būtini šiai veiklai pradėti – juk nepavyks sumaišyti net paprasčiausio kokteilio, jeigu ant jūsų baro nestovės kokteilių plaktuvas, vadinamas šeikeris, su sieteliu bei specialios kokteilių taurės. Jeigu bandytume suskaičiuoti, kiek skirtingų kokteilių rūšių gali paruošti vienas baro darbuotojas, kaip mat sulauktume atsakymo, jog sėkmė slypi ne kokteilių kiekybėje, o jų kokybėje, kuri priklauso ir nuo naudojamų įrankių profesionalumo. Nepaisant to, jog patys brangiausi baro ir kokteilių gamybos įrankiai gali kainuoti ir ne vieną tūkstantį eurų, tačiau tai dar vienas mitas, kurį kasdien griauname su malonumu – mūsų parduotuvėje esanti baro įranga jus akimirksniu sužavės ne tik savo kokybe, bet ir draugiška kaina.


Barmeno rinkiniai    


Kiekvienas save gerbiantis ir didelę profesinę patirtį sukaupęs baro darbuotojas turi dažniausiai naudojamų įrankių rinkinį, tačiau kokteilių šaukštų ar grūstuvių kokybė yra prieinama kiekvienam – profesionalus barmeno kokteilių plaktuvo ir kitų įrankių rinkinys gali jau šiandien būti jūsų, išsirinkite sau patinkančias prekes, o mes kuo greičiau jas pristatysime! Taip pat geriau nei kiti suprantame, jog aukščiausios kokybės aptarnavimo sėkmė slypi detalėse, unikaliame jų panaudojime ir plačiame įrangos pritaikyme – galime jus patikinti, jog alkoholinių kokteilių gamyboje naudojame įranga tinka ir pieno kokteilių plakimui.    


Viskas barui – iš mūsų parduotuvės ir sandėlio, tiesiai į jūsų verslo patalpas ir lankytojų rankas!